Dětská chirurgie

Jsme specialisté pro kojence, děti a mládež. Poskytujeme nejmodernější dětskou chirurgickou péči s návaznosti na operační postupy od operací kýly až po korekce různých vrozených vad.

více zde

Sportovní traumatologie

Specifický obor, který se zabývá zdravotními problémy v důsledku pohybové aktivity. Nejedná se jen o vrcholové sportovce, ale i o pacienty, kteří mají problémy způsobené běžnou pohybovou aktivitou.

více zde

Ortopedie

Poskytujeme komplexní ortopedickou péči, léčbu a prevenci zranění pohybového aparátu. V případě operačního řešení poskytujeme předoperační vyšetření a následnou rehabilitační péči.

více zde

Fyzioterapie

Zabýváme se diagnostikou, léčbou a prevencí poruch pohybového systému. Naše fyzioterapie úzce navazuje na ostatní oddělení a díky tomu završujeme komplexní péči v oblasti pohybového aparátu.

více zde
banner_podi_small

Podiatrie

Je nauka zabývající se lékařským studiem a komplexní péčí (např. diagnostickou, terapeutickou a rehabilitační) o chodidla, nohy, dolní končetiny. V moderní medicíně je význam zdravé nohy pro správnou funkci celého pohybového aparátu stále více zdůrazňován.

více zde
hp_oddeleni_redcord

Redcord®

Díky aparátu Redcord® zajištujeme unikátní léčebnou metodu musculoskeletálních onemocnění nazývanou Neurac®, která vychází ze speciálních terapeuticky přesně dávkovaných cvičení v aparátech Redcord®.

více zde
razova_vlna_small

Rázová vlna

Používáme rázovou vlnu švýcarské firmy STORZ Medical.

Léčba rázovou vlnou je léčebnou fyzikální metodou při které se energie přenáší na postižené místo vysokoenergetickou tlakovou akustickou vlnou (shock wave), která vyvolává v tkáni hojivé a regenerační procesy.

více zde